fbpx

Інформація стосовно продовження тимчасового захисту

Тимчасовий захист можуть продовжити особи, які його отримали до кінця 2022 року, термін дії вашого тимчасового захисту закінчиться 31 березня 2023 року


Зареєструватися на продовження тимчасового захисту можна лише онлайн.

Посилання на онлайн реєстрацію:

https://prod.frs.gov.cz/cs/registration?type=protection&step=emailPassword 

 

Нова платформа онлайн-реєстрації для продовження тимчасового захисту була запущена 30 січня 2023 року. Ви матимете змогу зареєструватися онлайн до 31 березня 2023 року.

 

Якщо ви не зареєструєтесь до кінця березня, термін дії вашого тимчасового захисту закінчиться !

 

При онлайн-реєстрації зарезервуйте дату для особистого візиту відділення Міністерства внутрішніх справ (за адресою заявленого перебування).

Підтвердження про завершену реєстрацію ви отримаєте на електронну пошту.

 

Зареєструвавшись на певний термін, ваш тимчасовий захист буде продовжено до 30 вересня 2023 року.

 

Таким чином, матимете достатньо часу, щоб з’явитися до нашого відділення у заздалегідь визначену дату для отримання візової наліпки.

У дату, яку ви обрали під час онлайн реєстрації, потрібно особисто прибути на відділення Міністерства внутрішніх справ (за адресою заявленого перебування).

 

З собою потрібно мати:

 

1)дійсний закордонний паспорт (якщо ви являєтесь його власником або інший документ, що засвідчує вашу особу, якщо у вас немає дійсного закордонного паспорта)

 

2)підтвердження про проживання (підтвердження не обов’язкове у разі, якщо проживаєте у соціальному прихистку, який надає держава або ви оформили тимчасовий захист після 27 червня 2022 р. та з цього часу не змінювали місце проживання)

 

Весь процес продовження тимчасового захисту, включаючи онлайн-реєстрацію, буде безкоштовним.

 

У зв’язку із запланованим продовженням тимчасового захисту необхідно вчасно повідомити про зміни щодо перебування на території ЧР (зміна повідомленого місця перебування, зміна проїзного документа, зміна персональних даних).

 

Продовження тимчасового захисту не відновлює можливості отримати медичне страхування, яке оплачує держава. Особа, яка має тимчасовий захист, має право на медичне страхування, оплачене державою, лише протягом перших 150 днів після надання тимчасового захисту.